Kampanie SMS/MMS

Wykorzystaj potencjał danego kanału – dotrzyj z komunikatem do swojej grupy docelowej. Posiadamy wysokiej jakości bazy danych, na które wysyłamy kampanie reklamowe z najwyższą skutecznością docieralności!

Zalety kampanii SMS/MMS:

  • Efektywność – bardzo wysoka otwieralność wiadomości
  • Dokładne określenie grupy docelowej z bazy SMS/MMS i czasu wysyłki
  • Sprawdzona metoda spersonalizowanej komunikacji z klientem
  • Pełna mierzalność efektów Twojej kampanii
  • Szybkość i zwięzłość przekazu oraz bardzo szerokie możliwości personalizacji.

Zamów bezpłatną wycenę – zobacz do ilu potencjalnych klientów możesz dotrzeć

* Pola są wymagane.

Rodzaje Kampanii SMS/MMS

SMS/MMS Push

Wiadomości tekstowe lub graficzne wysyłane do wcześniej zdefiniowanej grupy odbiorców. Głównym celem kampanii SMS/MMS Push jest zwiększenie zaangażowania użytkowników oraz informowanie o nowych produktach, promocjach lub zmianach w funkcjonowaniu serwisu. Ta forma kampanii charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością

Geolokalizacja SMS/MMS

Kampania skierowana do użytkowników, które już w prawie podjęli decyzję o zakupie. Geolokalizacja pomaga kierować do użytkowników według ich lokalizacji w czasie rzeczywistym.

Geotrapping SMS/MMS

Geotrapping to pozyskiwanie informacji o użytkowników z historycznych danych. Ta forma nie wymaga dodatkowych usług lokalizacyjnych, takich jak wi-fi czy Bluetooth, ani nawet specjalnej aplikacji. Doskonałą formą wykorzystania Geotrapping jest stworzenie bazy odbiorców znajdujących się w jednej lokalizacji, np. z okazji jakiegoś wydarzenia, a następnie wysyłanie kampanii SMS-owych skierowanych na konkretny produkt lub usługę z tym związaną.

Kampanie SMS/MMS z ABi Media


Główną zaletą SMS-ów masowych jest ich niski koszt oraz ogólna dostępność. Aby osiągnąć zamierzony efekt, warto powierzyć wysyłkę doświadczonej firmie w Warszawie, która zajmie się odpowiednim przygotowaniem kampanii (w tym personalizacją treści), optymalizacją bazy danych pod kątem emisji SMS, a także mierzeniem efektywności podejmowanych działań. Dzięki kampaniom SMS możesz w wygodny sposób komunikować się z obecnymi klientami: informować ich o działaniach firmy, promocjach i ważnych wydarzeniach. Jest to również sposób na pozyskanie nowych klientów. 

reklama youtube reklama google merchant center reklama google ads reklama tik tok reklama w prasie reklama zewnętrzna ooh reklama dooh reklama linkedin reklama spotify reklama pinterest reklama twitter reklama facebook reklama instagram reklama w wyszukiwarce reklama w mediach społecznościowych reklama gdn google display network reklama display reklama w radio kampanie sms mms bazy mailingowe b2b biznesowe bazy danych b2c konsumenckie bazy danych call center generowanie leadów jak zrobic newsletter upselling strategia marketingowa powiadomienia web push agencja reklamowa influencer marketing kolory w marketingu lejek sprzedazowy marketing internetowy