Generowanie Leadów

Nasze doświadczenie w generowaniu leadów jest przetestowane i sprawdzone pod kątem osiągania dobrych wyników przez wielu klientów. Pomożemy Ci uzyskać jak najlepsze wyniki z inwestycji w marketing internetowy. Nasz zespół przygotuje i zrealizuje strategie mające na celu pozyskanie stałego źródła pozyskania kontaktów dla Twojej firmy. Jako agencja z wieloletnim doświadczeniem w pozyskiwaniu leadów marketingowych oraz sprzedażowych, zawsze skupiamy się na przyciąganiu docelowych odbiorców tak, aby mogli oni zostać przekształcone w Twoich stałych klientów.

* Pola są wymagane.

Z naszym wsparciem w generowaniu leadów, możesz mieć pewność, że osiągniesz cel, jakim może być umówienie wizyty czy zwiększenie sprzedaży i przychodów Twojej firmy. Nasz zespół zapewnia najlepsze metody w lead generation, które przyciągają odbiorców w Twojej grupie docelowej. Oferujemy unikalne rozwiązanie generowania leadów w marketingu internetowym, które jest kompatybilne z marketingiem wielokanałowym. Generujemy leady za pomocą działań marketingowych, takich jak: Google Ads, Facebook Ads, Email Marketing, Telemarketing (Call Center) oraz SMS/MMS, Web Push, Reklama Natywna. Dzięki czemu możesz nie tylko pozyskiwać nowe leady dla Twojego biznesu, ale również budować wizerunek marki.

W ABi Media nasi specjaliści z generowania leadów przyjmują zintegrowane podejście, którego celem jest dotarcie z Twoją marką do grupy docelowej za pośrednictwem różnych urządzeń, platform i lokalizacji. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby wartość Twojej marki znalazła odzwierciedlenie w praktykach generowania leadów, tak abyś mógł osiągnąć założone cele przychodowe.

Korzyści z generowania leadów

Współpracując z nami przy realizacji kampanii reklamowych z celem pozyskania nowych klientów, możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby nasze działania przekształciły się nie tylko w jakościowe leady, otrzymasz także wiele korzyści dla Twojej marki.

Przyciągniesz więcej klientów

Generowanie leadów pomaga Twojej firmie połączyć się z potencjalnymi klientami, którzy szukają Twoich produktów lub usług. Przy realizacji kampanii reklamowych kwalifikujemy leady, a więc dostajesz tylko sprawdzone rekordy, które są zainteresowane Twoimi usługami bądź towarami.

Zdobędziesz więcej konwersji

Metody generowania leadów sprzedażowych, pozwalają pozyskiwać rekordy, które mają największe szanse na konwersję. Optymalizujemy nasze działania w taki sposób, który zezwoli przekształcić potencjalnego klienta w stałego. Dzięki wielokanałowemu pozyskaniu klientów, między innymi na naszych bazach B2B oraz B2C, wykorzystujemy dane marketingowe, wzbogacone o dodatkowe zmienne, co pozwala nam na dokładne targetowanie odbiorców.

Wysoki zwrot z inwestycji (ROI)

Istnienie wiele metod generowania leadów natomiast nie wszystkie są efektywne kosztowo. Dość często trzeba przetestować wiele kanałów marketingowych, żeby znaleźć odpowiedni, który będzie najbardziej opłacalny. Natomiast podczas testów marketingowych jest wydawany budżet, który nie zawsze się zwraca, ze względu na wiele wydatków przy uruchomieniu kampanii reklamowych.  Współpracują z nami przy pozyskiwaniu leadów sprzedażowych, płacić tylko za wygenerowane przez nas leady. Działania związane z testami marketingowymi ponosimy po naszej stronie, z Ty płacisz tylko za efekt, co pozwala uzyskać duży zwrot z inwestycji (ROI).

Dlaczego warto generować leady sprzedażowe z nami?

Jesteśmy jedną z czołowych firm specjalizujących się w generowaniu leadów, która pomaga firmom rozwijać się i docierać do właściwych klientów we właściwym czasie. Nasz zespół stosuje zintegrowane podejście do generowania leadów, opracowując strategie dla różnych platform i kanałów oraz zwiększając sprzedaż i zyski naszym klientom dzięki wykwalifikowanym leadom. Posiadamy własne bazy danych, a także robimy usługi i strategie generowania leadów B2B wspierane i napędzane przez zastosowanie odpowiednich danych i narzędzi marketingowych.

Efektywne kampanie generowania leadów oparte na danych

Wykorzystujemy wysokiej klasy narzędzia do pozyskiwania potencjalnych klientów, aby zapewnić kompleksowe rozwiązania w tym zakresie.

Generowanie leadów dla wszystkich rodzajów biznesu B2B, B2C i z każdej branży

Posiadamy Wieloletnie doświadczenie w marketingu, mamy własne rozwiązania techniczne, które pozwalają nam skutecznie docierać do odpowiednich odbiorców, we właściwym czasie. Realizujemy działania marketingowe jak dla sektora biznesowego, tak i konsumenckiego. Generujemy leady dla wszystkich branż: Ubezpieczenia, Fotowoltaika, Motoryzacja, Telekomunikacja, Finanse, Nieruchomości oraz wiele innych.

Podejście 360 stopni

Jesteśmy agencją 360, dlatego oprócz zakupu mediów także tworzymy strategię, przygotowujemy kreacje oraz realizujemy działania. Przeprowadzamy testy A/B, optymalizujemy landing page, kreacje oraz różne kanały dotarcia do potencjalnych klientów.

reklama youtube reklama google merchant center reklama google ads reklama tik tok reklama w prasie reklama zewnętrzna ooh reklama dooh reklama linkedin reklama spotify reklama pinterest reklama twitter reklama facebook reklama instagram reklama w wyszukiwarce reklama w mediach społecznościowych reklama gdn google display network reklama display reklama w radio kampanie sms mms bazy mailingowe b2b biznesowe bazy danych b2c konsumenckie bazy danych call center generowanie leadów jak zrobic newsletter upselling strategia marketingowa powiadomienia web push agencja reklamowa influencer marketing kolory w marketingu lejek sprzedazowy marketing internetowy