Konsumenckie Bazy Danych B2C – Mailingi, Call Center, SMS/MMS

Docieraj do potencjalnych klientów za pomocą działań wielokanałowych, opartych na precyzyjnych danych. Pomożemy Ci zbudować zasięg, wygenerować leady oraz sprzedać za pomocą działań na konsumenckich bazach danych.

Nie sprzedajemy baz danych, realizujemy marketing wielokanałowy na własnych bazach: E-Mail Marketing, SMS/MMS/IVR, Call Center

Zamów bezpłatną wycenę działań reklamowych.

* Pola są wymagane.

Wysyłanie kampanii e-maili marketingowych jest jednym z najbardziej sprawdzonych sposobów na zwiększenie zasięgów kampanii reklamowej, generowaniem sprzedaży oraz leadów, ponieważ wiadomość jest nie tylko odbierana (a w niektórych przypadkach otwierana) natychmiast, ale jest dostarczana do urządzeń, z których konsumenci korzystają najczęściej, takich jak smartfony, tablety i komputery. Tak więc, Twoja wiadomość email dociera do klientów w dowolnym czasie i miejscu, niezależnie od tego, gdzie się znajdują, co pozwala docierać do potencjalnych klientów z odpowiednim komunikatem reklamowym.

Jednak kluczem do efektywnego email marketingu B2C jest utrzymywanie listy mailingowej na wysokim poziomie, żeby móc docierać do użytkowników, którzy najprawdopodobniej kupią Twoje produkty lub usługi. Właśnie w takiej sytuacji klienci korzystają z naszych usług marketingowych. Docieramy do Twoich potencjalnych klientów poprzez marketing wielokanałowy, działając na konsumenckich bazach danych (B2C) oraz Call Center, SMS, MMS z możliwością remarketingu w takich kanałach jak Web Push, Display, Native, Wideo. Powiedz nam, kto jest Twoim docelowym odbiorcą, a my znajdziemy sposób dotrzeć do Twojej grupy docelowej. Z naszymi bazami danych i działaniach na nich nie tylko zaoszczędzisz cenny czas i zasoby, ale także będziesz mógł cieszyć się wyższym ROI dla swoich działań marketingowych, ponieważ optymalizujemy każdą kampanię reklamową pod konkretny KPI, korzystając z wielu zasobów marketingowych.

Docieraj do odpowiednich klientów za pomocą danych email marketingowych B2C

Email Marketing bazuje na wysyłaniu wiadomości e-mail w celu wzmocnienia relacji biznesowych z obecnymi lub istniejącymi klientami. Dzisiaj, prawie każda osoba lub profesjonalista biznesowy korzysta z Internetu. Dlatego e-mail stał się bardzo ważnym źródłem komunikacji biznesowej i konsumenckiej. Większość firm prowadzi swoje kampanie za pośrednictwem poczty elektronicznej do własnej bazy klientów. Nasza konsumencka baza email marketingowa B2C jest zbudowana w celu ułatwienia docierania do nowych potencjalnych klientów nie tylko poprzez kampanie email marketingowe, ale w połączeniu z marketingiem wielokanałowym. Wszystkie nasze Listy emailowe B2C są zaprojektowane tak, aby pasowały prawie do każdej kampanii marketingowej, która jest realizowana, umożliwiając Ci wysyłanie emaili do konsumentów, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie ich za pośrednictwem poczty elektronicznej, co jest zgodne z RODO. Baza danych jest wypełniona odpowiednimi zmiennymi, pozwalającymi na dokładne targetowanie kampanii reklamowej, co ułatwia tworzenie doskonale ukierunkowanych segmentów emailowych B2C łączących Cię z tysiącami Twoich potencjalnych konsumentów.

W ABi Media Holdings oferujemy dokładne, zasięgowe bazy danych email marketingu B2C dla wszystkich potencjalnych klientów, którym zależy na dokładnym dotarciu do odpowiedniej grupy docelowej w segmencie konsumenckim. Zapewniamy najlepszą jakość baz danych dla naszych klientów, wzbogacone o dodatkowe zmienne z działań wielokanałowych takich jak Call Center, SMS/MMS, Display, Native, Push, Wideo. Dlatego zapewniamy klientów, że mogą mieć łatwy dostęp do swoich docelowych odbiorców z naszą bazą danych, która zezwala na targetowanie nie tylko po zmiennym deklaratywnym, ale też po zachowaniach użytkowników takich jak: reagowanie na kampanie reklamowe, bądź dodatkowe dane, wzbogacone algorytmami Machine Learning. Zbieramy dane o klientach z zaufanych źródeł, aby dać Ci dopasowane dane marketingowe B2C z maksymalną ilością informacji kontaktowych o klientach. Tworzymy również biznesową listę emailową, aby pomóc naszym klientom wzmocnić ich kampanię marketingową.

Dobieramy dokładne segmenty listy email marketingową b2c dla wysokich CTR-ów w kampaniach emailowych

Jeśli znasz już swoją grupę docelową, nasz zespół media planerów będzie z Tobą współpracował w celu znalezienia idealnych możliwości targetowania, które pozwolą Ci nawiązać kontakt z potencjalnymi konsumentami. Pozwól nam poprowadzić Cię przez różne narzędzia naszej ogromnej bazy danych konsumentów:

 • Dzięki naszej liście emailowej B2C dotrzesz do potencjalnych klientów, wysyłając kampanie reklamowe korzystamy z zaktualizowanych danych, wzbogaconych o działania wielomarketingowe
 • Buduj nowe relacje biznesowe i wzmacniaj te istniejące poprzez skuteczne kampanie e-mailowe, Call Center, SMS/MMS. Przyciągnij odwiedzających do swoich ofert dzięki naszym spersonalizowanym bazom danych B2C.
 • Aby otrzymać wysokie wskaźniki otwarć i kliknięć w kampaniach e-mailowych, dodaj dostosowane szablony email z opisem produktu i najlepiej dopasowaną ceną marketingową, a następnie zrealizuj wysyłkę mailingową, korzystając z naszej bazy adresów e-mail b2c.
 • Uzyskaj wysoki ROI z personalizowanych kampanii emailowych, wzbogaconych o dane DMP

Optymalizacja Bazy Danych – Wzbogacenie zmiennych

Optymalizacja – dla nas to inne słowo oznaczające wydajność… Albo efektywność… Albo sukces. W końcu coś jest skomplikowane tylko wtedy, gdy się tego nie rozumie. Rozumiemy konsumenckie dane, zainteresowania oraz intencje zakupowe. Wiemy jak je zbierać, kształtować, czyścić, utrzymywać i emitować. I co najważniejsze, jesteśmy świadomi jak sprawić, aby nasze listy konsumenckie B2C działały, pozwalając naszym klientom na efektywne wysyłanie emaili do konsumentów, a także realizacji innych kampanii reklamowych, opartych o dane.

Poniżej znajduje się tylko kilka przykładowych zmiennych z naszych konsumenckich baz danych:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Email
 • Adres zamieszkania
  • Województwo
  • Miasto
  • Adres pocztowy
 • Numer telefonu
  • Operator
 • Płeć
 • Czy jest właścicielem domu
  • Odnowienie ubezpieczenia domu
 • Czy posiada dzieci
 • Czy posiada zwierzaki domowe
 • Czy posiada samochód
  • Odnowienie ubezpieczenia samochodu
 • Dodatkowe zainteresowania, oparte o marketing wielokonałowy

Higiena baz danych

Nasze bazy są nieustannie aktualizowane, aby zapewnić maksymalną dokładność. Wysyłamy wiadomości do całej naszej listy email opt-in, z możliwością wypisania się, weryfikujemy odbicia aby usunąć wszelkie złe adresy, zapewniając, że każda kampania będzie miała wysoką dostarczalność wiadomości. Wszystkie rekordy weryfikujemy także o dane, dostarczone od partnerów zewnętrznych, co pomaga na bieżąco wzbogacać bazy danych.

reklama youtube reklama google merchant center reklama google ads reklama tik tok reklama w prasie reklama zewnętrzna ooh reklama dooh reklama linkedin reklama spotify reklama pinterest reklama twitter reklama facebook reklama instagram reklama w wyszukiwarce reklama w mediach społecznościowych reklama gdn google display network reklama display reklama w radio kampanie sms mms bazy mailingowe b2b biznesowe bazy danych b2c konsumenckie bazy danych call center generowanie leadów jak zrobic newsletter upselling strategia marketingowa powiadomienia web push agencja reklamowa influencer marketing kolory w marketingu lejek sprzedazowy marketing internetowy