3D Screen DOOH
w Warzawie


Odkryj potencjał ekranu 3D i wyróżnij się spośród konkurencji! Nasza innowacyjna technologia przyciąga uwagę i zwiększa efektywność Twojej kampanii reklamowej.

Skontaktuj się już dziś, aby poznać szczegóły naszej dedykowanej oferty i osiągnąć niezapomniane rezultaty! 🚀

* Pola są wymagane.

Mamy możliwość zbudowania ogromnego zasięgu w Warszawie,
umożliwimy dotarcie do ponad 350 000 osób dziennie za pomocą ekranu 3D.

Zasięg tak wielki budujemy dzięki ostatnio postawionej lokalizacji LED na MOŚCIE GROTA-ROWECKIEGO – uważanej za lokalizację o największym trafficu w całej Polsce.

Adres lokalizacji ekranu 3D Digital Out Of Home w Warszawie

  • przy MOŚCIE GROTA ROWECKIEGO, 52.29310280800402, 21.009194508520594, przy ul. Modlińskiej 6D, na hali EXPO, w kierunku Żoliborz – wielkość 46m2 – technologia P 8 – 10 pasów jezdni– NAJWIĘKSZY TRAFFIC w Polsce! Najlepsza lokalizacja!

Dodatkowo reklama zewnętrzna jest policzona i można połączyć działania promocyjne i sprzedażowe offline – DOOH z online – Internetem, przenosząc się w 2 etapie z kampanią do aplikacji mobile’owych i SMS’owych.

W ramach projektu https://siecotwartychinnowacji.pl/aktualnosci/abi-media-holdings-sp-z-o-o/ firma skorzystała z grantu na transfer technologii, którego przedmiotem był zakup systemu do analizy widowni i targetowania przekazu reklamowego na nośnikach cyfrowych.

reklama youtube reklama google merchant center reklama google ads reklama tik tok reklama w prasie reklama zewnętrzna ooh reklama dooh reklama linkedin reklama spotify reklama pinterest reklama twitter reklama facebook reklama instagram reklama w wyszukiwarce reklama w mediach społecznościowych reklama gdn google display network reklama display reklama w radio kampanie sms mms bazy mailingowe b2b biznesowe bazy danych b2c konsumenckie bazy danych call center generowanie leadów jak zrobic newsletter upselling strategia marketingowa powiadomienia web push agencja reklamowa influencer marketing kolory w marketingu lejek sprzedazowy marketing internetowy