Reklama w Wyszukiwarce

Google to największa i najpopularniejsza wyszukiwarka na świecie. Reklama w Google Ads umożliwia (wcześniej AdWords) – natychmiastowe osiągnięcie najwyższych pozycji w wyszukiwarce. Nawet najlepsza strona internetowa może okazać się bezużyteczna, jeśli nie jest widoczna w sieci, nie generuje ruchu, a użytkownicy nie mogą jej odnaleźć.

Pozwól się odnaleźć w sieci – wyślij zapytanie o ofertę, zobacz jak możemy wypromować twój biznes

* Pola są wymagane.

Jak działa reklama w wyszukiwarce?

Efekt działań SEM w wyszukiwarce jest natychmiastowy, a co więcej nie płacisz za wyświetlenia – reklamy AdWords są płatne tylko wtedy, gdy użytkownik faktycznie kliknie w link sponsorowany. Linki sponsorowane wyświetlane są wraz z wynikami organicznymi i są bezpośrednio związane z zapytaniem użytkownika. Reklama w wyszukiwarce jest ściśle dedykowana działaniom efektywnościowym, czyli takim, które mają na celu osiągnięcie określonego celu, np. sprzedaży lub wypełnienie formularza. W tym przypadku nie tworzymy popytu na dany produkt, ale odpowiadamy bezpośrednio na konkretną potrzebę użytkownika, który wpisał swoje zapytanie do wyszukiwarki Google. Ponadto należy pamiętać, że nasze reklamy mogą być również wyświetlane w wyszukiwarkach niektórych serwisów internetowych, które należą do partnerów Google.

Reklama w wyszukiwarce Google kontroluje Twoje wydatki!

Reklamy Google to doskonałe narzędzie dla osób, które chcą mieć swoje wydatki pod kontrolą. W przypadku platformy reklamowej Google Ads – to Ty decydujesz, jakiej grupie użytkowników mają być wyświetlane Twoje reklamy, a nasza agencja reklamowa w Warszawie pomoże Ci stworzyć skuteczną kompanie reklamowa Google ads, dzięki czemu będziesz miał widoczny, stabilny i długotrwały efekt z kampanii reklamowych. Dzięki optymalizacji na platformie Google Ads, mamy możliwość wykluczenia słów kluczowych bądź użytkowników, którzy nie będą zainteresowane Twoimi produktami. Reklamy można kierować lub blokować wyświetlanie treści w oparciu o różne kryteria, w tym: wiek, lokalizacja lub zainteresowania. Możemy również używać plików cookie do retargetingu –  kontaktowania się z odbiorcami, którzy już odwiedzili witrynę internetową.

Na czym opiera się reklama w wyszukiwarce?

Słowa kluczowe

Reklama w wyszukiwarkach opiera się na słowach kluczowych, które są kluczowymi, ponieważ wpływają na to, na jakie frazy kluczowe wpisywane przez użytkowników, wyświetli się Twoja reklama. Tworząc reklamy w wyszukiwarce Google, nasza agencja w Warszawie zwraca dużą uwagę na jakość słów kluczowych i treści reklamy. Bardzo ważna jest trafność i dokładność sugerowanych fraz i opisów. Dzięki takim działaniom osiągamy niższy koszt za kliknięcie, a tym samym znacznie podnosimy rentowność kampanii. Dlaczego jakość reklamy jest tak ważna? Pozwala nam wyświetlać reklamy nad reklamami, wyświetlanymi przez konkurencję przy stosunkowo niskich kosztach.Dzięki jakości i profesjonalnemu podejściu słowa kluczowe dobierane są na podstawie naszego doświadczenia w pracy z wieloma branżami, jak również w ścisłej współpracy z klientem. Rozpoczynając kampanię, jednym z naszych priorytetów jest jak najdokładniejsze poznanie produktu i jego specjalizacji, starannie dobieramy frazy kluczowe i treści reklamowe, które będziemy dodawać do sieci wyszukiwania i dzięki czemu mamy pewność, że link sponsorowany zostanie wyświetlony właściwym użytkownikom.

Reklama dynamiczna 

Oprócz standardowych reklam opartych na frazach kluczowych, nasza agencja w Warszawie oferuje również dynamiczne reklamy w wyszukiwarce.

W tym przypadku reklama jest wyświetlana na podstawie zapytania użytkownika z wykorzystaniem treści na Twojej stronie. Robot przeszukuje witrynę, próbując znaleźć treści, które najbardziej pasują do frazy wpisanej w sieci wyszukiwania. Tego typu kampanie reklamowe są często wykorzystywane jako uzupełnienie reklam na frazy kluczowe w wynikach wyszukiwania.

Reklama w wyszukiwarkach – Google Maps

Reklama w wyszukiwarkach – Google Maps to duza szansa dla lokalnego biznesu na dotarcie do wielu klientów, którzy są w Twoim najbliższym otoczeniu i często nawet nie wiedzą, że tu za rogiem znajduje się sklep, kawiarnia czy salon fryzjerski. 

Rozszerzenia reklamy w wyszukiwarce

Nasza agencja reklamowa w warszawie dla lepszej widoczności kampanii reklamowej zaleca stosowanie specjalnych rozszerzeń reklam:

 • Rozszerzenia lokalizacji – dokładny adres swojej firmy na stronie, Użytkownik widzi i  otrzymuje również informację o lokalizacji.
 • Rozszerzenie oferty – przedstawione dodatkowe korzyści płynące z oferty. 
 • Rozszerzenia połączeń – wyświetlony numer telefonu, pod który może zadzwonić potencjalny klient. Na urządzeniach mobilnych użytkownik może zadzwonić bezpośrednio z linku sponsorowanego.
 • Rozszerzenia wiadomości – rozwiązanie to pozwala użytkownikowi na wysłanie wiadomości SMS do twojej firmy z poziomu reklamy.
 • Linki do rozszerzeń podstron – wraz z reklamami wyświetlane są inne linki, które mogą przekierować użytkownika na różne podstrony.
 • Rozszerzenia informacji na stronie – dzięki nim użytkownik może dowiedzieć się, jakie usługi świadczy nasza firma, uzyskać informacje o dostępnych modelach i markach oraz dowiedzieć się, jakie usługi oferujemy.
 • Rozszerzenia cen – już na poziomie reklamy użytkownik może dowiedzieć się o cenach produktów.
 • Rozszerzenia aplikacji – zachęcanie użytkowników do pobierania aplikacji.
 • Promocje – informują o ofertach promocyjnych i rabatach dostępnych na stronie.

Czy reklama Adwords jest skuteczna?

Reklama w wyszukiwarce Google to nie tylko sposób na poszerzenie grona użytkowników potencjalnie zainteresowanych Twoją ofertą. Google Ads udostępnia również mechanizmy pozwalające na dotarcie do odbiorców, którzy już odwiedzili Twoją stronę, ale z jakiegoś powodu nie zdecydowali się na dokonanie zakupu. Kontrolujesz, do której grupy klientów (w tym przypadku nowych lub powracających) chcesz być widoczny.

Jeśli jeszcze nie przekonałeś żeby zamówić reklamę, oto 6 najważniejszych powodów, dla których warto korzystać z reklamy w wyszukiwarkach:

 1. Z wyszukiwarki Google korzysta w Polsce ponad 95 proc. użytkowników. 
 2. Reklama Google Ads jest bardzo efektywna – płacisz tylko za realne korzyści! (kliknięcia, wysłanie formulazy).
 3. Reklama w wyszukiwarce jest tańsza od innych rodzajów reklamy Google ads. 
 4. Dodatkowo, to Ty decydujesz o budżecie na każdy kolejny miesiąc i w każdej chwili możesz dostosować wydatki do obecnej sytuacji Twojej firmy.
 5. Natychmiastowa widoczność! Twoje reklamy pojawiają się natychmiast po wprowadzeniu treści na Twoje konto.

Dla kogo jest reklama w wyszukiwarce?

Wiele firm zastanawia się, czy warto zdecydować się na reklamę w wyszukiwarkach. Nic dziwnego, w końcu mogą pojawić się wątpliwości, czy będzie ona działała skutecznie i czy efekt będzie długotrwały. Reklama w wyszukiwarce jest przede dobrym rozwiązaniem dla wszystkim firm, które chcą, by ich strona zdobyła rozpoznawalność, wysoko się pozycjonowała w sieci wyszukiwania. W dzisiejszych czasach prawie każdy poszukuje informacji o towarach i usługach w Internecie. Dlatego reklama w wyszukiwarce sprawdzi się zarówno w przypadku usług lokalnych, jak i sklepów internetowych. Warto również zaznaczyć, że kampanie Adwords, reklamy tekstowe i wszelkie inne formy reklamy w wyszukiwarkach są przeznaczone dla osób, które chcą bardzo szybko pozyskać nowych klientów, ograniczyć wydatki oraz powrócić potencjalnych użytkowników, które z jakiegoś powodu nie zdecydowali się na zakup.

reklama youtube reklama google merchant center reklama google ads reklama tik tok reklama w prasie reklama zewnętrzna ooh reklama dooh reklama linkedin reklama spotify reklama pinterest reklama twitter reklama facebook reklama instagram reklama w wyszukiwarce reklama w mediach społecznościowych reklama gdn google display network reklama display reklama w radio kampanie sms mms bazy mailingowe b2b biznesowe bazy danych b2c konsumenckie bazy danych call center generowanie leadów jak zrobic newsletter upselling strategia marketingowa powiadomienia web push agencja reklamowa influencer marketing kolory w marketingu lejek sprzedazowy marketing internetowy